Číst diskuzi

Vytisknout diskuzi
pohár ČMFS
Stuart
Duel 3. kola poháru mezi Frýdkem-Místkem a Baníkem se měl původně odehrát v sobotu 6. září. Na žádost Baníku (repre povinnosti některých hráčů) se bude hrát o den později, tedy v neděli 7. září od 17 hodin na stadionu ve Stovkách ve F-M. Vstupné na toto pohárové utkání bude: 100 Kč (muži) a 50 Kč (ženy, důchodci, studenti)

Rostislav
Kdy a kde se budou vstupenky na tento zápas prodávat?fcb
Baniček nejlepši u nas!!!!!!!

Kibic-FCB
Rosťo : Na pokladnách stadionu ve F-M.
Baník-GieKSa
Vítkovice nikdy !!!

Kurri
ještěže máme tolik reprezentantů. alespoň nemusím spěchat na B7 abych to stihl:-D

capek
Už se těším nejdelší můj výjezd, pěšky cca 5 minutusmev

Kyby
Pičo, měl jsem robit v sobotu a kvůli poháru jsem to vyměnil za neděli, asi už je na Bazalech fakt seru :-(

chacharzona
[b]Kyby napsal/a:[/b]
Pičo, měl jsem robit v sobotu a kvůli poháru jsem to vyměnil za neděli, asi už je na Bazalech fakt seru :-(

Plně tě chápu a pokud teď nevíš jak naložit se sobotou a rád bys shlédnul fotbal, tak GKS hraje doma od 18h. usmev Snad jsem tě trošku potěšil usmev
[b] VĚRNI PO PORÁŽCE, HRDÍ PO VÍTĚZSTVÍ !!! [/b]

Kyby
CHACHARZONA: Půjdu raději s dětma někam ven usmev

Kurri
Jestli budeš v sobotu ve Frenu, tak dojdi na pivo na náměstí. určitě budu mít chuťcheers

[b]Kyby napsal/a:[/b]
CHACHARZONA: Půjdu raději s dětma někam ven usmev

boss
kurri snad nechceš po závodech chlastatnono

PemiK
Pozvánka na zápas F-M - FCB usmev
https://www.youtu...hAIrFJ2Wg8

kacer
Kurri raději něco kvalitního do nosu :<3 klobouk

AlexxxFCB
Mají ve F-M sektor pro hosty nebo to je jak v Hlučíně domácí a hosté po hromadě?
a druhý dotaz je tedy možné si koupit lupen i přímo na stadionu?

PemiK
Na stadiónu se bude dát koupit lístek za 100,-Kč, no.. sektor pro hosty tam je, respektive dělí to jen namontovaný plot, ale místo tam je jen pro 300 lidí.

Kibic-FCB
Ano, je tam sektor pro hosty a lístek je za kilo.
Baník-GieKSa
Vítkovice nikdy !!!

Stuart
Podle rozpisu zveřejněném na svazovém webu se první zápas 4. kola poháru ČMFS mezi Baníkem a Slováckem odehraje až ve středu 8.10. od 17 hod. ... a termín odvety pro jistotu není uveden vůbec

http://nv.fotbal..../index.php

Pstronk
příští týden jsem pracovně v Hulíně, bylo by možné domluvit nástup do busu v Hulíně třeba u vlakáče? Za nějáký symbolický peníz...díky za info od zajištujícího výletu

kacer
Bus se dělá na ligový výjezd, ne na pohár ;-)

Pstronk
místo na 4.10. jsem koukal na 4.9. a bral jsem skutečnost, že se hraje ve čtvrtek...sorry a díky

AlexxxFCB
Mám takovou nezvyklou otázku... Jak se jmenuje šéf kotle jak to tam vede s megafonem? tedy myslím přezdívku nebo aspoň jestli chodí tady na forum tak jaký má nick. Rád bych se s ním pobavil.

Přejít na fórum: